Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Drodzy Pacjenci!

Gminny Ośrodek Zdrowia zmuszony jest zmienić zasady swojego działania w związku z epidemią koronawirusa. Sytuacja jest poważna, zmienna i dynamiczna. W celu minimalizacji ryzyka transmisji infekcji COVID-19 Gminny Ośrodek Zdrowia w Gogolinie ogranicza do minimum świadczenia ambulatoryjne.

W dniach 30.03 – 10.04 wszystkie przyjęcia planowe będą ograniczone. O wszystkich wizytach, które się odbędą, pacjenci będą indywidualnie informowani. Rejestracja osobista jest wstrzymana do odwołania, na chwilę obecną dopuszcza się jedynie rejestrację telefoniczną (dostarczanie skierowań na e-mail).

Dyżur telefoniczny (w godz. 8.00-15.35): rejestracja 77 40 76 969 i 77 40 76 961, rehabilitacja 77 40 76 960.

Prosimy, aby pacjenci zgłaszali się na zaplanowaną wizytę na umówione telefonicznie godziny, przychodzili do poradni sami (z wyjątkiem opiekunów do dzieci i osób starszych - niesamodzielnych).

Gabinet położnej środowiskowo-rodzinnej oraz gabinet pielęgniarki środowiskowo-rodzinnej działają bez zmian, tj. od poniedziałku do piątku od godziny 8.00 do 18.00. Jednakże w miarę możliwości udzielane są porady i konsultacje telefoniczne, szczególnie polecamy aby korzystać z możliwości teleporad. Położna i pielęgniarka pełnią zdalny dyżur telefoniczny: pielęgniarka 662 023 512, położna (nr telefonu dostępny WYŁĄCZNIE dla kobiet ciężarnych oraz kobiet po porodzie) 669 303 656.

Poradnia ginekologiczno-położnicza działa w sposób ograniczony, lekarz i położna nie są aktualnie dostępni w poradni codziennie. Jeśli potrzebujesz recepty nie dzwoń - napisz e-mail ze swoimi danymi oraz nazwą leku na goz@gogolin.pl, w informacji zwrotnej bądź telefonicznie otrzymasz kod odbioru e-recepty.

Wersja XML